• XU14-1

  • De Dunckers X14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ballester, HelgaTechnische stafCoach
    Plantalech Casals, OleguerTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Dunckers X14-1 ( 2e divisie X14 2D 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Utrecht Cangeroes X14-111110089753136622
    2NIEUW Generation Basketball X14-11190283357226118
    3Woodpeckers X14-11180389352237116
    4De Dunckers X14-111506592587510
    5DAS X14-111506527619-9210
    6Almere Pioneers X14-211407518673-1558
    7SVO Basketball X14-111209512684-1724
    8Rotterdam Basketbal X14-2110011346930-5840

    Poulestanden De Dunckers X14-1 ( 2e divisie X14 2D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DAS X14-11080259649110516
    2HBV The Jumpers X14-11070354743810914
    3Divine X14-1107035654937214
    4De Dunckers X14-1105054934514210
    5B.O.B. X14-110307606555516
    6SVO Basketball X14-1100010403782-3790
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Diermen, Joshua vanTeamspeler
    Giskes, OlivierTeamspeler
    Koning, Morris deTeamspeler
    Onyike, DeclanTeamspeler
    Pater, RobinTeamspeler
    Tumturk, BatuhanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Dunckers X14-1

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    49,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    45,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer