• X12-1

  • De Dunckers X12-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Costa, Christavao DaTechnische stafCoach
    Costa, Divina DaTechnische stafTeammanager
    Samallo, SanderTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Dunckers X12-1 ( 3e divisie X12 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Northside Ballers Amsterdam X12-1980149327821516
    2BC Flying Oost X12-11080252534617916
    3BV Amsterdam X12-21080258834824016
    4Onze Gezellen X12-11070355235419814
    5Hot Pepper Heat X12-11070355432323114
    6MBCA A'veen X12-3106043913751612
    7Alkm.Guardians X12-19306303494-1916
    8De Dunckers X12-19216295400-1055
    9The Challengers X12-19117235425-1903
    10BV Hoofddorp X12-28107268425-1572
    11VBC Akrides X12-1100010156592-4360

    Poulestanden De Dunckers X12-1 ( 3e divisie X12 3D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hot Pepper Heat X12-112100268657511120
    2BV Early Bird X12-11280464749914816
    3BV Amsterdam X12-11280464551113416
    4MBCA A'veen X12-3125075155031210
    5BC APOLLO Amsterdam X12-212606545555-1010
    6De Dunckers X12-112408413566-1538
    7The Sea Devils X12-1121011335577-2420
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Chanana, NavdeepTeamspeler
    Costa, Divina DaTeamspeler
    Dalen, Noah vanTeamspeler
    Marinov, LeoTeamspeler
    Samallo, MaceTeamspeler
    Tiemens, DexterTeamspeler
    Öztürk, ToprakTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Dunckers X12-1

    Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie

    34,42

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    47,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer