• V18-1

  • De Dunckers V18-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Doets, JacobTechnische stafCoach
    Loon, Martin VanTechnische stafCoach
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Dunckers V18-1 ( 2e divisie V18 2D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CBV Binnenland V18-211100182343039320
    2Crackerjacks V18-111100180138741420
    3BC Utrecht Cangeroes V18-11190274238535718
    4Barons V18-11180359547012516
    5DAS V18-1116055765195712
    6Sportiff Grasshoppers V18-2116055034554812
    7O.S.M. '75 V18-111506411458-4710
    8BV Voorne V18-111506498500-210
    9Cady '73 V18-111407352570-2188
    10BS Leiden V18-211209530639-1094
    11De Dunckers V18-1111010268628-3602
    12CobraNova V18-2110011201859-658-2

    Poulestanden De Dunckers V18-1 ( 3e divisie V18 3D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta Nijkerk V18-11090155440215218
    2De Dunckers V18-11080246034012016
    3BCE'78 V18-110505451462-1110
    4Crackerjacks V18-210406398424-268
    5Pluto V18-110307382442-606
    6Jump IJsselstein V18-110109290465-1750
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bandsma, SennaTeamspeler
    Bink, RoseTeamspeler
    Boermans, BiniTeamspeler
    Buter, NevaTeamspeler
    Garcia Martinez, DanielaTeamspeler
    Menting, LotteTeamspeler
    Nicholson, QuintyTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Dunckers V18-1

    Vrouwen U18 Afdeling 2e Helft Competitie

    46,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    34,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer