• M16-2

  • De Dunckers M16-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gonggryp, Just SRTechnische stafCoach
    Verwoert, JoshTechnische stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Dunckers M16-2 ( 3e divisie M16 3D 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Break Stars M16-111100182237145120
    2BC Utrecht Cangeroes M16-11190269846922918
    3Archipel M16-11180363846817016
    4SVO Basketball M16-2116055955771812
    5De Dunckers M16-2116055775334412
    6Crackerjacks M16-211605538598-6012
    7Quick Lions M16-111605480486-612
    8Almere Pioneers M16-211506539532710
    9Bouncers Basketball M16-211407493602-1098
    10Green Giants M16-111407506608-1028
    11Blue Arrows M16-1111010424815-3912
    12Woodpeckers M16-2111010491742-2512

    Poulestanden De Dunckers M16-2 ( 3e divisie M16 3D 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Dunckers M16-2108025614629916
    2Quick Lions M16-1108025094604914
    3Almere Pioneers M16-2106045144714312
    4Crackerjacks M16-2105055905276310
    5Bouncers Basketball M16-210307425550-1256
    6SVO Basketball M16-2100010445574-1290
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boendermaker, FabyanTeamspeler
    Gonggryp, JustTeamspeler
    Keuls, TimTeamspeler
    Lauret, S├ębasTeamspeler
    Lemaire, CaelanTeamspeler
    Verwoert, JoshTeamspeler
    Vries, Dante deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Dunckers M16-2

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    56,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    46,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer