• M16-1

  • De Dunckers M16-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blijd, JärlTechnische stafAssistent-coach
    Haitsma, Frank vanTechnische stafCoach
    Lemaire, YvesTechnische stafCoach
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Dunckers M16-1 ( Behoud/Promotie naar M16 1e divisie B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Dunckers M16-1220017179924
    2LB-ZAC M16-12101124108162
    3Red Stars M16-1200269177-1080

    Poulestanden De Dunckers M16-1 ( Voorronde Mannen U16 A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BS Leiden M16-24400187136518
    2MBCA A'veen M16-24301178142366
    3Hot Pepper Heat M16-14202153157-44
    4BV Hoofddorp M16-14103108140-322
    5De Dunckers M16-14004119170-510

    Poulestanden De Dunckers M16-1 ( 2e divisie M16 2D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Dunckers M16-111110082051430622
    2Divine M16-11190283061821218
    3HBV The Jumpers M16-11190279652427218
    4BS Leiden M16-31180370360310016
    5Crackerjacks M16-11170478157920214
    6Rotterdam-Zuid M16-1115066876394810
    7NIEUW Generation Basketball M16 111506593556378
    8Woodpeckers M16-11140770970548
    9BV Alphia M16-111407581775-1948
    10Lokomotief M16-211308629847-2186
    11Rotterdam Basketbal M16-3111010501892-3912
    12Marathon M16-1110011483861-378-4

    Poulestanden De Dunckers M16-1 ( 2e divisie M16 2D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Dunckers M16-11090169647721918
    2Divine M16-1107037236784514
    3Crackerjacks M16-11060472161011112
    4HBV The Jumpers M16-1106046525668612
    5BS Leiden M16-310208526661-1354
    6BC Utrecht Cangeroes M16-1100010445771-3260
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blijd, MiloTeamspeler
    Egmond, Casper vanTeamspeler
    Geraeds, PeerTeamspeler
    Guitoneau, HiddeTeamspeler
    Haitsma, Kai vanTeamspeler
    Haruna, MalikTeamspeler
    Kromowetjono, MaliqTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Dunckers M16-1

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    69,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    47,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd