• X14-3

  • De Dunckers X14-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Altuzar, OttoTechnische stafCoach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Dunckers X14-3 ( 4e divisie X14 4D 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jump IJsselstein X14-111110095330464922
    2New Stars X14-111100185227857420
    3BV Alphia X14-11180385048136916
    4Red Stars X14-21180367854413416
    5Quick Lions X14-11180362644518116
    6Woodpeckers X14-2116057416479412
    7SVO Basketball X14-311506567608-4110
    8Almere Pioneers X14-311407514620-1068
    9BC Utrecht Cangeroes X14-311308508712-2046
    10Silvertown Lions X14-111209299690-3914
    11De Dunckers X14-3111010308723-4152
    12Bouncers Basketball X14-21100112501094-844-2

    Poulestanden De Dunckers X14-3 ( 5e divisie X14 5D 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Crackerjacks X14-31090154035218818
    2De Dunckers X14-3108024984009816
    3Woodpeckers X14-3107035034168714
    4BC Utrecht Cangeroes X14-410307497476216
    5Bouncers Basketball X14-410307352524-1726
    6Archipel X14-2100010298520-2220
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Altuzar Reyes, SantiagoTeamspeler
    Boendermaker, FlorisTeamspeler
    Gonggryp, IsaacTeamspeler
    Hamilton, TylerTeamspeler
    Huijsing, RensTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Dunckers X14-3

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    49,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    40,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer