• MSE-1

  • De Dunckers MSE 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brands, JoshuaTechnische stafCoach
    Klein, Rolf deTechnische stafTeammanager
    Loon, Martin VanTechnische stafCoach
  • Trainingdetails

    Komende TrainingenVeld
    5 maart 21:15Veld 1
    7 maart 21:15Veld 1
    12 maart 21:15Veld 1
    14 maart 21:15Veld 1
    19 maart 21:15Veld 1
    21 maart 21:15Veld 1
    26 maart 21:15Veld 1
    28 maart 21:15Veld 1
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamDatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 21:30BV Lisse MSE 1De Dunckers MSE 12 mrt.BV Lisse MSE 1 - De Dunckers MSE 1De Waterkanten
    9 mrt. 17:00De Dunckers MSE 1Harlemlakers MSE 29 mrt.De Dunckers MSE 1 - Harlemlakers MSE 2Dudok Arena
    16 mrt. 17:00Hot Pepper Heat MSE 2De Dunckers MSE 116 mrt.Hot Pepper Heat MSE 2 - De Dunckers MSE 1Dorpshuis Zwanenburg Halfweg
    23 mrt. 17:00De Dunckers MSE 1BV Amsterdam MSE 223 mrt.De Dunckers MSE 1 - BV Amsterdam MSE 2Dudok Arena
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Dunckers MSE 1 ( 2e Divisie MSE 2D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen MSE 1161600132297135132
    2Bouncers Basketball MSE 11511041155101014522
    3Landslake Lions MSE 11611051315116215322
    4Volendam MSE 11510051276111915720
    5BC APOLLO Amsterdam MSE 21610061330118914120
    6BV Amsterdam MSE 2169071277117310418
    7Hot Pepper Heat MSE 21680810951104-916
    8BV Lisse MSE 116808117611304616
    9De Dunckers MSE 116601012031288-8512
    10HBV The Jumpers MSE 11530129551107-1526
    11Harlemlakers MSE 215201311971320-1234
    12CobraNova MSE 2 *1600168231551-728-2

    Poulestanden De Dunckers MSE 1 ( Voorronde Mannen Senioren B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Lisse MSE 14301177148296
    2Harlemlakers MSE 24301192160326
    3BV Leiderdorp MSE 14301183151326
    4Sportiff Grasshoppers MSE 24103126167-412
    5De Dunckers MSE 14004156208-520
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abrahams, MorenoTeamspeler
    Hesselink, NoahTeamspeler
    Leerdam, TyronTeamspeler
    Voor, Lodi deTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BV Lisse MSE 1

    VS

    De Dunckers MSE 1

    02 maart 202421:30 uur
    De Waterkanten Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Dunckers MSE 1

    Mannen Senioren Landelijk

    75,19

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    80,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer