• De Dunckers X14 2

  • De Dunckers X14-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bentvelsen, AllardTechnische stafCoach
    Costa, Manuel DaTechnische stafCoach
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Dunckers X14-2 ( 3e divisie X14 3D 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Runners X14-1111100107432175322
    2B.O.B. X14 1 (VR)1190296042553518
    3Crackerjacks X14-2117046065287814
    4De Dunckers X14-21160565653512112
    5BC Utrecht Cangeroes X14-2116056115783312
    6Red Stars X14-111308535777-2426
    7SVO Basketball X14-211209402883-4814
    8Blue Arrows X14 11100112521049-7970

    Poulestanden De Dunckers X14-2 ( 3e divisie X14 3D 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Alphia X14-110100079639540120
    2New Stars X14-11070372440232214
    3Almere Pioneers X14-21070365047317714
    4De Dunckers X14-2104066485331158
    5Crackerjacks X14-210208533600-674
    6BC Shooters X14-11000102431191-9480
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bentvelsen, LucasTeamspeler
    Costa, Floriberto Sandro daTeamspeler
    Esteves, MartimTeamspeler
    Hamed, DaimonTeamspeler
    Kuijer, MorrisTeamspeler
    Leonhard, SeppeTeamspeler
    Ntombela, SiyandaTeamspeler
    Tabak, FlorisTeamspeler
    Veenstra, NathanTeamspeler
    Vooren, Bowie vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Dunckers X14-2

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    64,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    53,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer