• De Dunckers MSE-2

  • De Dunckers MSE 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klein, Rolf deTechnische stafCoach
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamDatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 15:00BC Utrecht Cangeroes MSE 4De Dunckers MSE 23 mrt.BC Utrecht Cangeroes MSE 4 - De Dunckers MSE 2Sporthal Lunetten
    9 mrt. 14:45De Dunckers MSE 2Bouncers Basketball MSE 29 mrt.De Dunckers MSE 2 - Bouncers Basketball MSE 2Dudok Arena
    15 mrt. 21:00EBV Baros MSE 5**De Dunckers MSE 215 mrt.EBV Baros MSE 5** - De Dunckers MSE 2Woudestein
    23 mrt. 18:00Rotterdam-Zuid MSE 1De Dunckers MSE 223 mrt.Rotterdam-Zuid MSE 1 - De Dunckers MSE 2Sporthal Albeda College
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.EBV Baros MSE 5** - De Dunckers MSE 263 - 101
  • Poulestanden De Dunckers MSE 2 ( 4e divisie MSE 4D 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rotterdam-Zuid MSE 1161402106370735628
    2De Dunckers MSE 2151203102776825924
    3UBV "The Eagles" MSE 11490588976012918
    4Bouncers Basketball MSE 213805737789-5216
    5BC Utrecht Cangeroes MSE 4155010829935-10610
    6Utrecht Bull's MSE 3143011667822-1556
    7Sparta Nijkerk MSE 1*164012638861-2236
    8EBV Baros MSE 5**154011763971-2084
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Albertsma, JaldertTeamspeler
    Brands, JoshuaTeamspeler
    Costa, Christavao DaTeamspeler
    Costa, Manuel DaTeamspeler
    Gaasterland, ReijerTeamspeler
    Knoester, LucTeamspeler
    Kuchkovskiy , AlexanderTeamspeler
    Pangemanan, RobbertTeamspeler
    Reijersen, MartijnTeamspeler
    Sveilis, KristersTeamspeler
    Ueffing, JoeryTeamspeler
    Veldkamp, NilsTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BC Utrecht Cangeroes MSE 4

    VS

    De Dunckers MSE 2

    03 maart 202415:00 uur
    Sporthal Lunetten Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Dunckers MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    68,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    51,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer