• De Dunckers M16-4

  • De Dunckers M16 4 *

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Visscher, LieuweTechnische stafCoach
    Wit, Kees deTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingdetails

    Komende TrainingenVeld
    di 23-apr. 19:45Veld 1
    do 25-apr. 19:45Veld 1
    do 25-apr. 20:00ALC - Aloysius College (Schapenkamp)
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Basketbalclub Weesp M16 1 (VR) - De Dunckers M16 4 *58 - 49
  • Poulestanden De Dunckers M16 4 * ( 4e divisie M16 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alkm.Guardians M16-111110079535544022
    2BC Triple ThreaT M16 2 (VR)1080273837836016
    3Volendam M16 1 (VR)1180364142821316
    4BV Noordkop M16-21170460439321114
    5BC Gaasperdam Warriors M16-21170466748917814
    6Northside Ballers Amsterdam M16-21170465752013714
    7Mapleleaves M16-11170460841119714
    8BC Flying Oost M16-21140757557328
    9Harlemlakers M16-211308386611-2256
    10Blue Stars M16-210109327696-3692
    11De Dunckers M16 4 *111010307783-4760
    12Flashing Heiloo M16 2 *111010253921-6680

    Poulestanden De Dunckers M16 4 * ( 5e divisie M16 5D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Flying Oost M16 3 (VR)1090159736723018
    2De Dunckers M16 4 *106044464014512
    3Landslake Lions M16-21060454435818612
    4Basketbalclub Weesp M16 1 (VR)1050563149713410
    5BV Amsterdam M16-3104065964951018
    6Blue Stars M16 3 *100010210906-696-2
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Groeneveld, MaximTeamspeler
    Groot, Hidde deTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Dunckers M16 4 *

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    44,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    40,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer