• CONTACTGEGEVENS

    Bestuur
    bestuur@dedunckers.nl

    • Voorzitter: Dennis van Wijk (voorzitter@dedunckers.nl)
    • Secretaris: Ruby McGrane Druiventak (secretaris@dedunckers.nl)
    • Penningmeester: Johan Hidding (penningmeester@dedunckers.nl)
    • Voorzitter TC: Helga Ballester (tc_voorzitter@dedunckers.nl)

    Technische Commissie
    technischecommissie@dedunckers.nl

    • Voorzitter TC: Helga Ballester (tc_voorzitter@dedunckers.nl)
    • TC Coördinator Onderbouw (U08 - U12): Helga Ballester (a.i.)
    • TC Coördinator Middenbouw (U14 - U16): Niek Koopmans
    • TC Coördinator Bovenbouw Mannen (U18 - Senioren): Peter Ravelli
    • TC Coördinator Bovenbouw Vrouwen (U18 - Senioren): Helga Ballester

    Wedstrijdzaken
    Wedstrijdsecretaris: Jonatan van Dijk (wedstrijdsecretaris@dedunckers.nl)
    Takenplanning: Quirien Aretz
    Scheidsrechterszaken: Sigrid Wagemaker (scheidsrechterszaken@dedunckers.nl)

    Ledenadministratie
    Johan Hidding (ledenadministratie@dedunckers.nl)
    (meer informatie over lid worden en lidmaatschap)

    Wedstrijdkleding
    Lijda Kamphuis (wedstrijdkleding@dedunckers.nl)

    Communicatie
    Webmaster / Social Media: Milko Buter (webmaster@dedunckers.nl)
    Wedstrijdverslagen: Milko Buter (wedstrijdverslagen@dedunckers.nl)

    Vrijwilligers
    Vrijwilligerscoördinator: Paul Zagt (vrijwilligers@dedunckers.nl)

    Sponsoring
    sponsor@dedunckers.nl