CONTACTGEGEVENS

Bestuur

bestuur@dedunckers.nl

Technische Commissie

technischecommissie@dedunckers.nl

  • Patrick Vogelaar

  • René Vennik

  • Ahmet Polat

Wedstrijdzaken

Wedstrijdsecretaris: Jonatan van Dijk (wedstrijdsecretaris@dedunckers.nl)

Takenplanning: Quirien Aretz

Scheidsrechterszaken: Sigrid Wagemaker (scheidsrechterszaken@dedunckers.nl)

 

Ledenadministratie

Johan Hidding en Denise Dam (ledenadministratie@dedunckers.nl)

(meer informatie over lid worden en lidmaatschap)

 

Wedstrijdkleding

Lijda Kamphuis (wedstrijdkleding@dedunckers.nl)

 

Communicatie

Webmaster: Milko Buter (webmaster@dedunckers.nl)

Wedstrijdverslagen: Milko Buter (wedstrijdverslagen@dedunckers.nl)

 

Vrijwilligers

Vrijwilligerscoördinator: Paul Zagt (vrijwilligers@dedunckers.nl)

 

Sponsoring

sponsor@dedunckers.nl

De Dunckers

Dudok Arena

Arena 303
1213 NW Hilversum

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social Icon

© 2019 by Basketbalvereniging de Dunckers. Proudly created with Wix.com