De Dunckers

Dudok Arena

Arena 303
1213 NW Hilversum

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social Icon

© 2019 by Basketbalvereniging de Dunckers. Proudly created with Wix.com

CONTACTGEGEVENS

Bestuur

bestuur@dedunckers.nl

Technische Commissie

technischecommissie@dedunckers.nl

  • Charlotte de Graaf

  • Paul Römer

  • René Vennik

  • Patrick Vogelaar

Wedstrijdzaken

Wedstrijdsecretaris: Jonatan van Dijk (wedstrijdsecretaris@dedunckers.nl)

Takenplanning: Quirien Aretz

Scheidsrechterszaken: p.m. (scheidsrechterszaken@dedunckers.nl)

 

Ledenadministratie

Denise Dam en Johan Hidding (ledenadministratie@dedunckers.nl)

(meer informatie over lid worden en lidmaatschap)

 

Wedstrijdkleding

Lijda Kamphuis (wedstrijdkleding@dedunckers.nl)

 

Communicatie

Webmaster: Milko Buter (webmaster@dedunckers.nl)

Wedstrijdverslagen: Milko Buter (wedstrijdverslagen@dedunckers.nl)

 

Vrijwilligers

Vrijwilligerscoördinator: Paul Zagt (vrijwilligers@dedunckers.nl)

 

Sponsoring

sponsor@dedunckers.nl

 

VRAGEN EN/OF SUGGESTIES?